İletişim

BFT İletişim sayfasına Hoş Geldiniz. BFT Ürünleri ile ilgili soru, görüş, geri bildiğim ve diğer tüm konularda yukarıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. BFT Türkiye iletişim hattına ulaşan her çağrı, personellerimiz tarafından işleme alındıktan sonra ilgili birimlere aktarılır.

Sizlere daha kısa sürede geri dönüş yapabilmek için iletişim bilgilerinizi tam, doğru ve eksiksiz verdiğinize emin olunuz. Servis hizmeti talep ettiğiniz durumlarda özellikle açık adres yanında yol tarifi, yakınlarda bulunan bilindik bir yer de tarif edebilirsiniz. İlettiğiniz servis istekleri sahadaki personellerimize aktarılmakta ve iş planlarımıza da anında eklenmektedir.

Bft İletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak 0 850 304 1 238 nolu telefondan servis isteklerinizin yanı sıra projeleriniz için uygun BFT ürünleri ile ilgili fiyat teklifleri isteyebilirsiniz. Eğer projenizde kullanmak istediğiniz en uygun BFT Ürününün hangisi olduğuna emin değilseniz, bizden keşif ve süpervisor hizmetleri de alabilirsiniz. Ürünleri satın almanız durumunda keşif ve süpervisor hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir.

 

Adres : Barbaros Mahallesi 199 Sokak No:26/A Bağcılar / İSTANBUL
Telefon : + 90 850 304 1 238
Faks : + 90 850 304 1 238
E-Posta : [email protected]