Bft Phobos Bt A25 Kanatlı Kapı Motoru

Bft Phobos Bt A25 bahçe kapısı motoru; maksimum kanat ağırlığı 400kg olan kanatlı bahçe kapılarında kullanılan motor modelidir. Ayrıca bir kanat için maksimum 2.5mt uzunluğu destekler. Phobos Bt A25 kanatlı kapı motoru 15 saniye gibi bir sürede 90 derece açılabilmektedir. Bu elektromekanik tip kanatlı bahçe kapısı motoru modeli 24V Dc akımla çalışır ve yoğun kullanılan alanlar için uygundur. Phobos Bt A25 bahçe kapısı motoru, çarpma emniyet sistemi sayesinde canlı yada cansız herhangi bir engel ile karşılaştığında kanatlar durup aksi yönde hareket etme özelliğine sahiptir. Bft Phobos Bt A25 tamamen makine talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına uygun, basit ve hızlı montaj yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda bft limit switch kodlama sistemi normalde 3 kablo ile taşınabilyorken bu modelimizde tek kablo ile taşıyabilmektedir ve manyetiktir. Bu özelliği sayesinde kablo kirliği oluşmamaktadır ve arıza ihtimali azalmakta, montaj süresi de kısalmaktadır. Phobos Bt A25 Bft bahçe kapısı motoru çevre koşullarına da bağlı olarak -20 ve +55 derece ortamlarda çalışmasını sürdürmektedir. Bft bahçe kapısı motoru hakkında daha detaylı bilgi almak, bft bahçe kapısı servis kaydı oluşturmak ve Phobos Bt A25 modeli fiyat bilgisi almak için Bft Türkiye çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

One thought on “Bft Phobos Bt A25 Kanatlı Kapı Motoru

  1. Kamuran yaman

    Merhaba kolay gelsin. TYPE PHOBOS BT A25. Ve 24V. 400W. 2500N. 400kg. Tipinden tek taraflı kolumuz kırıldı. (Çift taraflı olunuyor sağ kapı ve sol kapıda olmak üzere) bizim 1 taneye ihtiyacımız var satın almak için yardımcı olursanız seviniriz. İyi çalışmalar 05416031572 Kamuran yaman.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>