Bft Türkiye

BFT Türkiye olarak, İtalya’nın dünyaca ünlü BFT markasının, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafında satış, dağıtım ve teknik hizmetler sunmaktayız.

BFT ürün gamı içerisinde, kapı motorları, fotosel, bariyerler, uzaktan kumandalar, fotoselli kapılar, ürün kontrol kartları gibi ürünler bulunmaktadır. Daha fazla ürün çeşitleri ve detayları için BFT Ürünler sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

bft-turkiyeBFT Türkiye olarak, İtalyan devi firmanın toplam kalite yönetimi konusunda gösterdiği hassasiyeti Türkiye sınırları içerisinde de göstermekteyiz.

BFT Türkiye sizlere İtalya’nın dünya çapında edindiği rekabetçi anlayışı, müşteri memnuniyeti ile ilgili sahip olduğu prensipleri de aynı şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyeti politikamıza bağlı olarak sürekli insana yatırım yapmaya devam ediyoruz. Konusunda uzmanlaşmış, teknik anlamda becerili olduğu kadar müşteri ilişkileri ve iletişimi de iyi şekilde sürdürebilen ekip üyelerine sahip olmak ve sahip olduğumuz be personellerimizin daha da iyi olması adına sürekli eğitimler düzenlemekteyiz.

BFT’nin ürün kalitesi dünya çapında bir üne sahip olsa da, ülkemize özgün durumları, iklim şartlarını, çalışma prensiplerini ve kullanım alışkanlıklarını da göz önüne alarak oluşturduğumuz verileri İtalya merkeze de bildirmekteyiz.

BFT Türkiye olarak sizlere BFT Otomasyon sistemleri sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Unutmayın BFT ürünleri satın aldığınız tarihten itibaren 2 yıl garantiye sahip olmaktadır.

One thought on “Bft Türkiye

  1. […] kumanda fiyatı hakkında bilgi almak, sipariş vermek ve bft kumanda tanıtma işlemi için Bft Türkiye çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilir ve destek […]

Comments are closed.